1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem HALO Reach

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez KULA, Luty 2, 2011.

1. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Witam was forumowicze

Mam problem z Halo:Reach ściągnąłem kopie zapasową gry jakoś dwa miechy temu jako że mam starą przeróbkę to wgrałem patch Wave 2 i gra normalnie działała nawet zainstalowałem na dysk. Dzisiaj chciałem pograć i tutaj zaczyna się problem, bo wyskakuję informacja o "nierozpoznanej płycie" a dziwi mnie to że konsola widzi tą grę. Zamieszczam screeny poniżej. Inne gry normalnie działają. Posiadam najnowszy dashboard

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kser

Kser Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Biała Piska
    A.p 2.5 musisz miec lt+ niedawno dodali zabezpieczenie do tych gier

4. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    ale to jest stara gra, myślałem że tylko do nowych gier będą dodawać zabezpieczenia AP25

PS
    Czyli jak byłem podłączony pod neta to oflagowałem sobie konsole??
    Ogólnie konsole od ponad dwóch lat mam podłączoną pod neta hmmm zobaczymy co z tego wyjdzie :) zadzwonię jutro do M$ i zapytam się czy jest już oflagowana konsola

Temat do zamknięcia

5. lukezaa

lukezaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam to samo 2lata xbox i flaga

Wczytywanie...

Poleć forum