1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem Jasper

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez General27, Marzec 26, 2012.

1. General27

General27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, kupiłem xbox 360 jasper z 2009 roku elite.
    Wszystko niby ok ale strasznie się grzeje. Mam na myśli temperaturę na dole konsoli czy każdy tak ma?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    jeśli ma około 70 stopni w stresie to jest to normalne. Zawsze możesz dokupić dodatkowe chłodzenie.

4. General27

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    W sensie jest tak ciepłe przez pudełko no plastik o to mi chodzi.
    Jest to raczej jasper bo zasilacz 150 W

5. ESLORD

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    raczej nie ma się czym martwić, ale nie zaszkodzi założyć dodatkowe chłodzenie + wyczyścić z kurzu konsole i wiatraki mogą być zabite brudem

6. General27

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzięki !
    To jest możliwe bo konsola miesiąc była nieużywana.
    A co do chłodzenia to chyba po prostu kupię podstawkę bo i tak lato się zbliża.

7. ESLORD

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Slimy mają fajnie rozwiązane chłodzenie więc tam nie ma problemu, no a FATy nawet z Jasperem po prostu trzeba za dbać.

8. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    Nie kupuj żadnych podstawek. To nic ci nie da

Wysłane z mojego GT-I5700 za pomocą Tapatalk

9. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Dokładnie,nic Ci to nie da a wręcz może pogorszyć,bo nie będziesz mieć cyrkulacji powietrza.
    Ja mam jaspera i mi się nie grzeje,ale ja o niego dbam,jest przecierany raz w tygodniu,stoi w miejscu gdzie jest dostęp do powietrza z każdej strony itp.

10. Tofik504

Tofik504 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    O co Ci chodzi z tym przecieraniem raz w tygodniu? Powiem Ci że ja tam mam podłączoną do monitora i kurz biurka ścieram praktycznie codziennie bo niestety ale na błyszczącym monitorze zaraz go widać a tego nie znoszę. Tak samo jak drobin kurzu na samym ekranie bo czasem sprawiają jakby bad piksele poleciały.Uważam że kurz wyciera się kiedy jest potrzeba..
    Co do samego nagrzewania to aby trochę temu zaradzić polecam instalować gry na HDD (pracujący napęd wydziela sporo ciepła i hałasuje), no i może to zabrzmi staromodnie ale polecam robić przerwy co 2 godziny to ani Twój sprzęt nie powinien ucierpieć a co ważniejsze Twoje oczy też trochę odpoczną.
    Oczywiście rozebranie konsoli i odkurzenie jej w środku plus przetarcie łopatek wentylatorów spirytusem jej też nie zaszkodzi(no pod warunkiem że masz co nieco wiedzy jak się do tego zabrać i bedziesz ostrożny aby czyszcząc konsole ze środka nie pozbawić jej jakiś elementów...)

Wczytywanie...

Poleć forum