1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem Jtag

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sali20, Grudzień 17, 2011.

1. sali20

sali20 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Mam problem z wgrywaniem gier na dysk . Podczas odpalenia dysku po przez program USBXTAFGUI kompletnie sie zacina .

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlodybalon

mlodybalon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja bym ci polecił wgrywanie poprzez ftp. Gierka z kompa leci koło 8 minut.

4. sali20

sali20 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no ok ale jak to połaczyc?? mam dysk 150 czysty sformatowany pod xboxa.Czy jakies programy sa potrzebne??

5. Haremhaton

Haremhaton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeżeli możesz podłączyć konsolkę kablem "internetowym" z komputerem, to tutaj masz poradnik http://xboxforum.pl/oprogramowanie-f13/%5Btutorial%5D-jtag-rgh-zdalne-zarzadzanie-upload-plikow-po-ftp-jtag-content-manager-109931.html Tylko pamiętaj, że konsola łączy się przez ftp z komputerem tylko w XexMenu i Freestyle Dashu oraz o tym, że dysk musi byś w formacie FAT32 sformatowany :)

Wczytywanie...

Poleć forum