1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem kabel HDMI i głos

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Hubert_kg, Marzec 3, 2010.

1. Hubert_kg

Hubert_kg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Witam!
    Otoz odkad posiadam nowy telewizor ok. 2 tygodnie podczas podlaczenia konsoli kablem hdmi slychac lekkie opoznienie dzwieku ok. pol sekundy. O ile w grach akcji to nie za bardzo przeszkadza to juz w grach sportowych strasznie mnie denerwuje. Podlaczajac pod ten sam telewizor konsole kablem composite problem nie wystepuje i nie ma opoznienia dzwieku. Probowalem juz 2 roznych kabli hdmi a takze innych wejsc w telewizorze i dalej problem wystepuje. Nie mam mozliwosci sprawdzic na innym telewizorze ani na innej konsoli czy ten problem wystepuje. Czy mial ktos juz taki problem? Moze jest to wina wejscia hdmi w xboxie? Prosze o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Szolder

Szolder Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    ja wogole mam cos takiego ze mam sam kabel HDMI podpiety a dzwiek mam normalnie . i mnie to troszke dziwi :p

4. glaz_biker

glaz_biker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    piaseczno
    szolder, to ladnie ....

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jak długi jest twój HDMI?

6. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Spróbuj Podłaczyć dodatkowo Audio Adapterem dzwięk.

Wczytywanie...

Poleć forum