1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem KInect

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Happybob, Maj 20, 2011.

1. Happybob

Happybob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nysa
    Jak w temacie, mam problem z kinect, a mianowicie, kolega jest w UK a ja w PL oboje mamy konta założone na UK, i problem występuje ciągle, czyli nie może mnie dodać do grupy LIVE, nie możemy rozmawiać normalnie przez headset a tym bardziej przez Kinect Video, co to może być za problem?? Pomocy bo to ważne!

2. Lotnik421 Xbox One

3. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    wyglada na problem z NAT czyli musisz przekierowac porty od xboxa,poszukaj w googlach bo sa ustawienia do roznych rooterow

Wczytywanie...

Poleć forum