1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem Kinect

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez footballer58, Czerwiec 14, 2012.

1. footballer58

footballer58 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam taki problem, otóż mam Kinecta od ponad roku kupionego w Anglii i przez ten cały czas działał normalnie , wszystko grało jak trzeba, ale ostatnio jakiś tydzień temu zaczeła się palić cały czas czerwona lampka za każdym razem jak włączałem xboxa (wersja klasyczna , nie slim) . Nie przyglądałem się za bardzo na początku o co chodzi bo jakoś nie chciało mi się grać na kinekcie. teraz jednak sie tym zająłem i nie wiem jaki jest z nim problem. Adapter (przejściówka) jest w porządku, cały czas na niej chodziła i sprawdzałem na innym urządzeniu z anglii i działa . Aktualizacje wszelkie porobiłem i też nic . Kabel jest wpięty do kontaktu ale przy tym usb zawsze swieciła się taka zielona lampka a teraz właśnie już nie świeci. Nie wiem co z dalej z tym zrobić , Jaka jest przyczyna. Odwiedziłem ten Support Xboxa z tymi wskazówkami co zrobić , zastosowałem się do nich ale dalej nic . POMOCY !!

2. Lotnik421 Xbox One

3. majster323

majster323 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Posprawdzaj wszystkie kable czy są dociśnięte. Jeśli tak, to zasilacz z kinecta do wymiany.

4. footballer58

footballer58 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. majster323

majster323 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28