1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem konsola liteon

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez drewniak.thc, Listopad 26, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. drewniak.thc

drewniak.thc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ma liteona DG-16d2s, na początku miałem wgrany lt 1.1, potem sam przerobiłem go do lt 1.91 i oczywiście wgrałem dasha 1399, teraz gdy chciałem go przerobic do lt 2.0 jungle sie w trakcie zawiesił i wyczyściło mi FW, więc ręcznie wysuwałem tacke od napedu i zmieniłem komputer do przerabianie, wszystko przebiegło pomyślnie naped wszedł w vendor i zapisał nowy fw, dodam że zasilanie napedu przy przerabianiu brałem z xboxa, niestety po udanym przerobieniu do lt 2.0 xbox nie wysuwa tacki napedu, mało tego sam naped nawet nic sie nie odzywa - tak jakby padł i dioda xboxa miga na zielono - ale jungle normalnie go widzi, nie wiem moze cos uszkodziłem przy recznym wysuwaniu tacki (gumka do krecenia jest cała) Prosze o jakies sugestie, pomocy

dosflash nie pomógł, jakieś pomysły

cd. konsole oddałem do kolesia który je naprawia, sprawdził mój napęd w innej konsoli i mój litek działa, ale w mojej wogole nie korbi, a jak sprawdzał pare innych napedów na mojej konsoli z kluczem oczywiscie od mojego napedu to mowił ze na chwile jakby sie właczały a potem dalej nic (powiedział ze jakby moj klucz był do kitu, ale przecież wcześniej na nim robiłem przeróbkę do lt 1.91 i wyciągniecie klucza z napedu tez nic nie pomogło). Ogolnie powiedzial ze sie poddaje, czy moze ktoś ma pomysł? jakis problem z plyta główną ? proszę o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. klekotpl

klekotpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    torun
    a sprawdzales przewody ktorymi podpinasz naped w konsoli???moze to jest przyczyna??

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Jesli kable od napedu ok to walniety southbridge na plycie.

Sent from my LG-P920 using Tapatalk

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum