1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem - konsola Xbox 360s potrzebna pomoc.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dawsonek, Styczeń 7, 2011.

1. dawsonek

dawsonek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chciałbym prosić o pomoc mój problem wygląda nastepująco, kilka dni przed świetami sprawiłem sobie prezent w postaci konsoli xbox 360s wraz z grą fifa 11 ze sklepu saturn. Na początku wszystko smigało jak powinno, lecz nie zdązyłem nacieszyć sie graniem, ponieważ nagle - tak poprostu jak gdyby nigdy nic zaczął wyskakiwać błąd który od wtedy pojawia się do dziś, mianowicie jak właczam konsole to długo jest ciemny ekran po czym pojawią się Błąd. Błąd mówi mi iż 'Brakuje niektórych funkcji konsoli Xbox 360 lub są one uszkodzone. W celu ich zastąpienia niezbędna jest aktualizacja systemu. Konsola zostanie ponownie uruchomiona. Jeśli problem będzie sie powtarzać możliwe, ze jest on związany z urządzeniem pamięci. Aby uzyskać więcej informacji, odwierdz Xbox Support Home.' Również pojawią się czasami problem z urządzeniem pamięci masowej. Tyle ze najwiekszym problemem jest to żę na stronie xbox.com nie znalazłem rozwiązania mojego problemu, może źle szukałem, niewiem ale się nie doszukałem. Niestety aktualizacji konsoli też nie mogę zrobić, albo nie umiem bo jedyne c moge zrobić to zrestartowac konsolę przyciskiem A lub ręcznie a i tak nic to nie daje, i problem pojawia sie na nowo w kółko. Odrazu mówię ze nie rzucałem konsolą, nie zdażylo się by upadła mi na ziemie, stoi w bezpiecznym miejscu, gdzie dysponuje wolną przestrzenią, więc jestem zdziwiony skąd wziął sie problem, dlatego też proszę o pomoc doświadczonych konsolowiczów ; ). Jeśli nic nie wskóramy w mojej sprawie, to bede zmuszony iśc do saturna powalczyć z oddaniem konsoli na gwarancję. Pozdrawiam i liczę na pomóc, z góry dzieki, dawsonek. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Sam nic nie zrobisz, zasuwaj do saturna z gwarancją !

4. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    spróbuj podac aktualizacje z pena, jak to nie poskutkuje dzwon do M$ zamawiaj kuriera i daj na gwarancje

5. dawsonek

dawsonek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w takim razie nie pozostaje mi chyba nic innego jak oddać konsolę na gwarancje, no cóz.. dzięki za pomóc.

6. Gruby Trebor

Gruby Trebor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jejkowice k. Rybnika
    z tą gwarancją nie będzie to wcale takie łatwe! ( sam miałem kiedyś problem z PS2 z Saturna- okaząło się że podczas transportu do saturna, konsola latała po Tirze i wgl. Mnie Saturn chciał 'wycyganić' ale im się to nie udało- po analizie wstępnej rzeczoznawca gwarancyjny z Saturna uznał, że to nie moja wina bo obudowa nie została uszkodzona.Tak więc zabrali mi te konsole i po dwóch dniach miałem sztuke nówke :D .Ale ostrzegam możesz mieć ciężko i nerwów co nie miara ;P

7. Madrid.energy2000

Madrid.energy2000 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wiec poco się męczyc z Saturnem oddaj do MS to moze ci miesiąc golda jeszcze wpadnie jak wroci z GW :)

8. MaverickPL

MaverickPL Guest

Moze padł ci dysk, czasem zdarza sie to nawet z nowymi egzemplazami.
    Po pierwsze ZADZWON NA INFOLINIE MS, i im opisz problem. Po to sa, powiedza ci co zrobic i ewentualnie poleca najszybsza droge serwisowa (czyli zapewne wyslanie do nich konsoli kurierem, ktorego zreszta sami ci zamowia)

Wczytywanie...

Poleć forum