1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem - Konto na Windows live, a konto na konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez iMarek69, Czerwiec 3, 2011.

1. iMarek69

iMarek69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam dość nietypowy problem, otóż kupiłem konsole, stworzyłem profil i grałem bez podłączenia do internetu, teraz mam połączenie z netem i tu problem, chce dołączyć do usługi Xbox live, ale trzeba mieć tag na windws live, mam już na na tym konto, założone jakiś czas temu. Odzyskałem owy tag na konsole i chce przenieść osiągnięcia i stany gry na konto które założyłem na konsoli, da się to jakoś zrobić, czy wszystkie osiągnięcia pójdą się rypać? Mam nadzieje że mój tekst jest zrozumiały :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Nie da sie tego przeniesc z jednego konta na drugie tzn save da sie ale osiągnięcia nie

4. ozmatox

ozmatox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Ja gram na tym samym tagu na PC i na Xbox a punkty się sumują. Nie ma żadnej różnicy.

Wczytywanie...

Poleć forum