1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem KONWERTER SPEEDSHOT LITE mysz/klawiatura

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bajtek, Listopad 24, 2013.

1. bajtek

bajtek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam. mam xbox 360 Slim. kupiłem KONWERTER "SPEEDSHOT LITE MYSZ/KLAWIATURA i mam problem po podłączeniu do usb w konsoli migaja wszystkie 4 diody w konwerterze a powinno tylko raz się zaswiecic, mysz i klawiatura nie reaguje. wygląda tak jakby konsola nie widziala konwertera. do konwertera wgrałem najnowszy soft ze strony producenta. czy ktoś miał podobny problem z tym konwerterem? proszę o rade

probowalem wgrac aktualizacje z pendriva ale jest prblem bo konsola nie widzi zawartości pendiva ,samego pendriva widzi ale chce zrobić tylko z niego pamięć maswa, nie wiem czy nie jest to wina oprogramowania konsoli i jakies bledy z wejciami usb. może trzeba zmienić na jakiś starszy dash ? sprawdziłem w ustawieniach i mam 2.0.16537

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...

Poleć forum