1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem którego nikt nie miał?!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dominias, Marzec 26, 2012.

1. Dominias

Dominias Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich, na początek informacja która wyskakuje zaraz po uruchomieniu konsoli Xbox Elite:

''Brakuje niektórych funkcji konsoli Xbox 360 lub są one uszkodzone. W celu ich zastąpienia niezbędna jest aktualizacja systemu. Konsola zostanie ponownie uruchomiona. Jeśli problem będzie sie powtarzać możliwe, ze jest on związany z urządzeniem pamięci. Aby uzyskać więcej informacji, odwierdz Xbox Support Home.'"

Konsola wymaga ponownego uruchomienia co czynię, wyskakuje prośba o aktualizację - aktualizacja się kończy, konsola restartuje i działa normalnie, mogę grać, zapisywać stany gry etc do czasu wyłączenia konsoli, przy kolejnym uruchomieniu muszę powtórzyć czynności. Działo się tak kilka dni, niestety dzisiaj ten patent przestał działać i po aktualizacji konsola restartuje ale niestety nie działa normalnie tylko ponownie wywala monit o brakujących funkcjach i tak w kółko.

Czynności które wykonałem:
    1. Odłączenie dysku - konsola uruchamia się ale zawiesza przy próbie uruchomienia gry
    2. Odłączenie dysku ale podłączenie karty pamięci 256mb - wyskakuje informacja o brakujących funkcjach, aktualizacja nie pomaga
    3. Instalacja najnowszej wersji oprogramowania - bez dysku i karty pamięci konsola wiesza się przy próbie uruchomienia gry, z dyskiem - zawiesza się chwile po uruchomieniu.

Pierwszy raz zdarzyło się, że Wujek Google nie zna odpowiedzi na moje pytanie, być może ktoś z was mi doradzi. Czekam na pomoc! Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. PTP

PTP Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    KRK, PL
    Miałem kiedyś podobna sytuację i również o takowych czytałem... czy masz moze podmieniony napęd w konsolce, nie masz przypadkiem jakiegoś napędu zespoofowanego na ten który był oryginalnie... ? jak tak to dwie solucji jedna która nie zawsze zaskakiwała, wgraj aktualizacje z USB z odłączonym napędem.. lub spróbuj odłaczyć napęd i wgrać update... jak to nie pomoże a masz inny napęd niż oryginalnie przypisany do konsoli to ratuje podpięcie wymaganego napędu..

4. Dominias

Dominias Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Napęd raczej nie był wymieniany ale pewności nie mam, konsole mam z drugiej ręki. Chociaż faktycznie od samego początku napęd sprawiał problemy tzn często wywalał płytę do wyczyszczenia. Ale teraz nadal walczyłem z tą konsolą, próbowałem uruchomić inną grę - i przy próbie uruchomienia wywaliło błąd E71 plus jedna czerwona lampka. To był jedyny przypadek bo po restarcie normalnie wszystkie lampki na zielono i już tego błędu nie wywaliło.

5. bashioke

bashioke Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdansk
    masz uszkodzony napęd. W 90 % laser. Stąd red light. Czyli błąd systemowy/źle podłączone kable. Nie pamiętam dokladnie. Kiedys przypadkiem czytałem o tym ^^. Gdy masz mechaniczna usterke napędu konsola moze dzialac lecz miec wlasnie takie problemy jak opisales. Tym bardziej że przy probie wlaczenia gry konsola wysiada. Konsola wywala komunikat o uszkodzonych funkcjach. Czyli w 90% to laser. Dlatego że napęd jest i konsola go widzi. Lecz jest z nim problem. A raczej nic innego w napędzie nie ulega zniszczeniu. Problem ze szmata lub przetarciem plyty to problem wszystkich userow ktorzy maja naped "na wykonczeniu"

6. Dominias

Dominias Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A powiedz mi, jak wyjaśnić to, że gra dla przykładu Fifa 12 - mam ją na dysku i ruszy mi, powiedzmy do menu wyboru drużyn i dopiero tam się wiesza? Przecież napęd nie działa w tym czasie?

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Nie kolego, posypala się pamięć nand w konsoli. Jeśli konsola na gwarancji to slij, jeśli nie to można to naprawić odbudowujac nand. Jak coś to odezwij się do mnie na gg.

Wysłane z mojego LGP920 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum