1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem.LiNK "nie można dołączyć do sesji"

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ariwald, Wrzesień 9, 2013.

1. ariwald

ariwald Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.Mam problem z dołączeniem do gier w systemie system link. Jakiś czas temu po wielu dniach walki udało mi się połączyć i grać multi za pomocą system link. Od dwóch dni jest taki problem. Gdy chcę się dołączyć do gry wyskakuje mi napis w BO2 "nie można dołączyć się do sesji" a MW3 "nie można połączyć się z hostem" czy coś takiego.Zdarzało się że nie widziałem w ogóle gier do których mogę się dołączyć. Próbowałem o różnych porach dnia i ciągle to samo. W MW3 zrobiłem osobną gre i po paru chwilach dołączył się do mnie gość i graliśmy razem. Czyli chyba z ustawieniami jest ok. Wspomne tylko że xbox łączy się z Liveboxem Wifi, Posiadam neostrade 20 mb. Próbowałem też przez kabel ale wyskakiwało to samo. Jakieś pomysły???

Wczytywanie...

Poleć forum