1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem LT 2.0 a gry xdg3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez EmWik, Styczeń 30, 2012.

1. EmWik

EmWik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Czytałem chyba już wszystkie poradniki tutaj dostepne odnośnie nagrywania gier. Od niedawna jestem posiadaczem xboxa slim 250Gb napęd LiteOn z lt 2.0 i nie mogę nagrywać gierek z xdg3. Próbowałem nagrywać zarówno ImgBurn jak i CloneCd. Jak nagrywam imgburn to gierka się instaluje na dysk w 100% natomiast przy odpaleniu wyskakuje komunikat iż płyta nie jest obłsugiwana przez konsolę. Przy CloneCd w okolicach 63% wyskakuje natomiast komunikat iż mam przeczyścić płytkę. Tak czy siak nie mogę nagrać żadnej gierki z xdg3. Zapewne w moich poczynaniach jest jakiś błąd lecz nie wiem gdzie tkwi problem. Nad mienie, że ustawienia dla ImgBurna były sprawdzane a LayerBreak ustawiam na 2133520...
    Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeśli masz LT 2.0 i DashBoard 14699 to musisz wgrać LT 3.0 lub wgrywać z pendrive'a Title Update do każdej gry.

5. EmWik

EmWik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mój DashBoard to 14699. Pytanko jak wgrać Title Update do każdej gry?

6. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  7. EmWik

EmWik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki bardzo kolego.
    P.s. Żeby znaleźć to czego się szuka na forum, to trzeba jeszcze wiedzieć jak to nazwać. Pewnie sporo czasu upłynie zanim się tu ogarnę. LOL.

Wczytywanie...

Poleć forum