1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Problem] LT 3.0 i dash 14699

Temat na forum 'Dash' rozpoczęty przez DJVahn, Luty 22, 2012.

1. DJVahn

DJVahn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Witam. Mam problem. Wczoraj z pendriva zaaktualizowałem swojego Xboxa do dasha 14699, a mam wgrane LT 3.0 i nie wiem jakim cudem, bo konsola nie była podpinana pod neta - złapała cichą aktualizację i nie mogę instalować gier na dysk. Podobno LT 3.0 cichą aktualizację likwiduje (?)
    Gry XGD3 mam przelecone ABGX, nie wypalone iHasem i nie na Verbatimach tylko Omegach, ale w 100% wypalone i przeszły weryfikacje.
    Sposobu z Title Update chciałbym spróbować, ale nie ma takich TU pod moje wersje gier... (do Polskich wersji gier rzadko, albo nawet wcale nie można dostać TU)

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    699 zmienia tablice takze temu

4. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    najnowszy dash zawiera w sobie cicha aktualizacje
    jedyne wyjscie to kupno ihasa inaczej z dysku nie pograsz

5. mario1500

mario1500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    dokładnie bez iHASA nie pograsz z dysku. Będzie ci działać do momentu mielenia płyty, później następuje weryfikacja płyty a u ciebie jest to płyta która zawiera 97% obrazu.
    Nie łam się tylko zakup iHASA i już nie będziesz miał problemu, a do tej pory graj w gry z napędu (nie instaluj na dysku)

Wczytywanie...

Poleć forum