1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem lt 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez r0bert, Styczeń 18, 2012.

1. r0bert

r0bert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zakładam nowy temat ponieważ przeleciałem chyba wszystkie na forum i nie znalazłem odpowiedzi.
    Miałem fabrycznie liteona potem mi wymienili jak przerabiali pierwszy raz na samsunga. Teraz kupiłem liteona i przerobiłem go z klucza od samsunga na lt 3.0. Lt wgrało się bez problemu. Jednak gry xgd3 nie uruchamiają się, tzn rzadko w ogóle które działają. Gry patchowałem abgxem i dodawały się title update wszystko ok. Nagrywałem przy pomocy img burn iasem i 100% weryfikacji. wkładam do napędu i oczywiście przeczyść szmatką etc. Co może być źle ? może źle się wgrał lt ? ale wgrywałem 3 razy. Działa mi re5 i gears of war3 dirt 2, Ale inne gry bez ap25 też nie działają chociaż wcześniej działały na 1.91 np gta 4, fifa 10.

2. Lotnik421 Xbox One

3. r0bert

r0bert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ma ktoś jakiś pomysł ?

Wczytywanie...

Poleć forum