1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem: lt+ a fable3.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Ganath, Styczeń 20, 2011.

1. Ganath

Ganath Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam.
    Dzisiaj zaktualizowałem przeróbkę do lt+ u zaufanej osoby. Zanim pojawił się najnowszy dash, można było bez żadnych problemów w fable3. Więc aby sprawdzić czy wszystko działa wkładam to fable 3 do napędu i nic. Czarny ekran, xbox 360 nie reaguje na nic, muszę go wyłączyć. Mogę normalnie nagrać płytę na dysk. Dlaczego tak jest? Czy to wina płyty czy może coś nie tak jest z przeróbką?

PS: Sprawdzałem inne pirackie płyty i działają.

2. Lotnik421 Xbox One

3. michal86ole

michal86ole Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sosnowiec
    Musisz specjalnie spatchwać obraz z Fable (było opisywane na forum) , ja bynajmniej tak zrobiłem i nie ma żadnych problemów, wszystko działa.

4. Ganath

Ganath Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wielkie dzięki, ***** już bałem się że znowu musze pokonywać pół miasta ;]

dziękuje poszło.

można w takim razie zamknąć.

Wczytywanie...

Poleć forum