1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem LT+

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kolo1108, Grudzień 18, 2010.

1. kolo1108

kolo1108 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam sflashowałem swój napęd na LT+. NFS HP nie działa. Dlaczego?
    1. Może to jest wina źle przygotowanego obrazu, ale w komentarzach było napisane że jest przygotowany pod LT+ i że działa?
    2. Może źle sflashowałem, ale raczej to nie możliwe robiłem krok po kroku tak jak jest na forum?
    3. Było napisane że firmware LT+ miało zlikwidować błąd "wyczyść płytkę szmatką", a u mnie nadal to się pojawia. Występuje to na np. grach PES 11, CODMF2?

Nagrywam na verbatimach nagrywarką pioneer 112d
    4. Próbowałem na firmware nagrywarki 1.28 i 1.21. Na firmware 1.21 działa trochę lepiej (rzadziej wyskakuje błąd wyczyść szmatką?
    5 Może spróbować na standardowym firmware nagrywarki?
    6 Ma ktoś może linki do już przygotowanego obrazu gry (pes 11, nsfhp). Najlepiej ********

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek18186

misiek18186 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siema. Mam ten sam problem z FIFĄ 11 jak wypalałem ją Pioneerem takim samym tak Ty :)
    I tez u mnie pisze że wyczyść szmatka płyte lub też wyłacz konsolę i urychom ją :) Czy tam na jakiejś stronie mam coś zobaczyć.
    Wypaliłem nagrywarką LG i problem znikł :) Tez mam przeróbke LT +

P.S. Jak wypalisz Pioneerem to jaskie masz pliki na płycie Audio_TS i Video_TS czy $SystemUpdate Audio_TS i Video_TS ??

4. kolo1108

kolo1108 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja mam ten problem z wszystkimi grami. Na forach było napisane że pionner jest najlepszy, a to jednak nie prawda?

Wczytywanie...

Poleć forum