1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem migracyjny

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez maqrio, Luty 22, 2016.

1. maqrio

maqrio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie

w styczniu robiłem migracje z UK na PL by witchera 2 mieć z dubbingiem i teraz mam problem

Posiadałem zawsze GOLD acc po migracji golda mam do 26 lutego
    chciałem teraz kupić golda bo mam sub na każdy mieciac za 5 funtow na miesiac
    i chcialem odnowic sub ale nie moge bo mam angielskie konto i angielski kod pocztowy
    i nie moge go wpisac bo jest dłuższy niż polski...... dokładnie jeden znaczek

na stronie też probowałem i nie da się nie moge wybrać GB kodu pocztowego

kare za migracje mam do kwietnia wiec w kwietniu dopiero moge wrucic na region GB

jakies sugestie jak kupic suba GB karta na polskim regionie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    acc, sub - mowy już zapomniałeś?
    Wpisz byle jaki. Adres nie ma żadnego znaczenia przy płatności, bo faktury chyba nie potrzebujesz?
    Wysłano z Lumia 920

4. maqrio

maqrio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie wiem czy wiesz ale angielska bankowość to nie polska
    tu jak nie wpiszesz poprawnych danych nie zrobią ci transakcji

i próbowałem już to co zaproponowałeś

acc i sub z tego co wiem od lat się używa wszędzie nawet na głupim youtube pewnie masz jakieś swoje suby ....

5. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Masz na karcie system AVS. Podaj swój kod pocztowy bez ostatniego znaku. Jak będziesz mieć szczęście, to system stwierdzi, że dane niekompletne ale prawidłowe i puści dalej.

A jak nie to kartę na PayPal, a Paypal do konta MS.
    Wysłano z Lumia 920

Wczytywanie...

Poleć forum