1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem Monitor

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Curian666, Kwiecień 7, 2015.

1. Curian666

Curian666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    47
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dziś odpalam swojego X360 i niestety nie ma dźwięku. Monitor jest z Tunerem TV przedłużka podpięta poprzez wejście Audio.
    Podpinałem ze trzy kable HDMI i dalej nie ma dźwięku. Co jest najgłupsze podłączyłem X360 kablem Component i dźwięk był, nawet na głośnikach z TV czy głośnikami z PC a nawet na słuchawkach bezpośrednio podpiętymi pod Wejście Audio w TV.

Czy mogło się zepsuć wejście HDMI w konsoli ?? tak by nie było wstanie przetworzyć dźwięku ?? a tylko nadawać obraz ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    sprawdz konsole na innym odbiorniku przez HDMI/podłącz do monitora coś przez HDMI

niekoniecznie to wina konsoli

4. Curian666

Polubienia:
    47
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak na razie nie mam jak sprawdzić właśnie chce jechać na dniach do znajomego i na jego TV poprzez jego kabel HDMI sprawdzić czy będzie wdzięk, jak nie będzie to wiadomo wina konsoli i wejścia HDMI.

Chyba jedyna opcja to kupić kabel COmponent HD by nie mieć szpetnego obrazu na Monitorze. Jaki oddaję Component z Xboxa 360.

Ostatnia edycja: Kwiecień 7, 2015
  5. Curian666

Polubienia:
    47
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dziś mamy Czwartek a dźwięk nagle powrócił ?? WTF?? dla jaj podłączyłem i patrzę i jest dźwięk.

Wczytywanie...

Poleć forum