1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem MS Points

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez cwniak2, Maj 4, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. cwniak2

cwniak2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam prośbę jakby ktoś mógłby mi wytłumaczyć co i jak.Mam kod 25 cyfrowo-literowy z 2100MSP kupiłem na allegro i jak mam je sobie doładować na konto.Jeśli jest już taki temat proszę o link.Z góry dziękuje za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adrian1389

adrian1389 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Raszyn
    Wejdź w marketplace, lub na profilu jest chyba.

4. pat792

pat792 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wejdź na swój profil i tam w opcjach masz dodaj kod bodajże. Wchodzisz tam wybierasz msp i wpisujesz. Dokładniej Ci nie opiszę na razie ponieważ nie mam konsoli włączonej, ale jak coś to pisz.

5. MrDudi

MrDudi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zaloguj się na swój profil, ten do którego chcesz dodać punkty. Wcisnij Guide Button i tam wybierz zakładkę "Rynek". Z niej wybierz opcje "Zrealizuj kod".

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum