1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem mw2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez jankes1994, Marzec 30, 2010.

1. jankes1994

jankes1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gniezno
    Ściągnąłem przed chwilą aktualizacje do cod mw 2 (wszystko sprawnie poszło) lecz gra nie może wyszukać żadnej gry (piszę ile jest wiary na necie itd. ,net mam sprawny) i nie wiem czy w ogóle to możliwe by wszyscy przeszli na te nowe mapy .Jakieś pomysły jak to naprawić???

2. Lotnik421 Xbox One

3. Layt403

Layt403 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wrocław
    ***** jak ty piszesz, musiałem 3 razy przeczytać aby cie zrozumieć. Poza tym ***** jesteś kozak w wyrażaniu tego o co ci chodzi :
    Skoro nie może wyszukać żadnej gry to najwyraźniej nie ma tej gry.

4. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Po tej aktualizacji nie tylko ty masz problem ze znalezieniem gry

5. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    :ban wez sie nie napinaj koles, za "mlody" jestes. ja zrozumialem za pierwszym razem, gra (modern warfare) nie moze wyszukac zadnej gry (rozgrywki sieciowej) i tyle w temacie.

Wczytywanie...

Poleć forum