1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem MyGamerCard.net

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Dawid959, Grudzień 4, 2008.

1. Dawid959

Dawid959 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zawiercie
    siema mam taki problem chciałbym sobie to zrobić, ale nie wiem jaki kod dać, żeby był obsługiwany przynajmniej na większości stron.
    skopiowałem od 1 użytkownika i jego nick zamieniłem na mój i co prawda mam i jeszcze taki fajnie "umalowany", ale to tylko w mojej pustej htmlowej stronie, a na każdym forum na jakie to dam to mam poprostu napis

proszę dajcie mi kod, żebym sobie nick zastąpił i, żeby mi to działało na większości albo wszystkich stronkach pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  4. Dawid959

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zawiercie
  5. Dawid959

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zawiercie
  6. Isil

Isil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zapytam tutaj bo moje pytanie tyczy się właśnie Gamer cardów. Mam napisane w profilu coś takiego :Certain Privacy Settings are enabled for this account. These settings prevent online status from being updated. I niestety moja kartka nie jest aktualizowana. Jak to wyłączyć żeby wszystko było poprawnie wyświetlane?

7. Dawid959

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zawiercie
    Musisz mieć net w konsoli podłączony do konsoli.

enabled account to coś, że zablokowane masz konto ;/

Wczytywanie...

Poleć forum