1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem na formu ??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dantebmw, Lipiec 28, 2009.

1. dantebmw

dantebmw Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wawa
    Witam ten temat kieruje do spika ale wole żeby wszyscy o tym wiedzieli bo nie wiem czy wszyscy tak maja np z swiezakow (użytkownicy tez).

Bo jak pisze jakiś załóżmy temat (mój pierwszy "jak spędziłeś lipiec :) ?? "
    To mam + 1 do postów LECZ gdy został on przeniesiony do innego działu ten jeden post został usunięty.Tak samo jest w innych przypadkach gdy pisze w innym temacie 3 posty a został on przyklejony do innego działu niż Swiezak to te posty się usunęły z mojego konta.Tak samo jak pisze w innych działach nie są one liczone na konto :(...:mad:

PS.Nie mam do nikogo pretensji ale wolałem żeby inni się dowiedzieli o tym.

2. Lotnik421 Xbox One

3. szczyl7

szczyl7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnów
    Jeśli post zostaje przeniesiony do kosza lub do off-topa to nie zostaje on liczony do liczbt postów.

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    oo dobrze, że tu zajrzałem, ja przez 2 dni napisałem około 10 postów, a licznik nadal pokazywał tyle samo, teraz juz wiem ze posty w offtopie sie nie liczą :) a szkoda

5. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    w oftopie tyle postów możesz nawalić że głowa mała ;)

6. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    ta walisz tam posty i nie zalicza na szczescie;)

Wczytywanie...

Poleć forum