1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem nagranymi klipami przez DVR

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Professor Chaos, Wrzesień 9, 2014.

1. Professor Chaos

Professor Chaos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam.

Wczoraj z ciekawości sprawdzałem jak działa ta funkcja. Na początku w ogóle nie chciało mi nagrywać wyskakiwał błąd:
    Okazło się, że winę za to ponosiło odznaczenie opcji przesyłania DVR w ustawieniach. Później udało mi się już nagrać klip z Forzy 5. Główny problem zaczyna się gdy chcę zapisać ten klip. Klikam zapisz i wyskakuje:
    Za każdym razem. Dziwne bo innych klipów nie mam i miejsce powinno być. Długość filmiku nie ma znaczenia, sprawdzałem 3min, 4min, czy 15s. Ten sam błąd za każdym razem.

Też tak macie? Może trzeba mieć Golda do zapisywania nawet? Nie wiem co jest nie tak. Dzisiaj sprawdzę jeszcze czy tak samo jest przy demo FIFA 15.

Z góry dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jazio_pn

jazio_pn Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam ten sam problem. Nie mogę zapisać żadnego klipu, ani pojedynczo ani zaznaczając wszystkie na raz. Oczywiście żadnego klipu wcześniej nie zapisałem. Rozwiązał juz ktoś ten problem??

Wczytywanie...

Poleć forum