1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem nagrywanie gier!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez toxic338, Listopad 19, 2012.

1. toxic338

toxic338 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.Mianowicie mam problem z nagraniem gier.Wczoraj ściągnąłem COD Black Ops II.Robię wszystko jak w poradnikach czyli zrobiłem wszystko co trzeba w programie abgx 360 oraz skonfigurowałem program ImgBurn.Wszystko ładnie się nagrywa weryfikuje płytkę i jest ok ale jednak gdy odpalam grę na swojej maszynie to niestety wyskakuje że "Płyta z różnymi materiałami" lub "Nieznany plik czy nośnik". Spaliłem już 4 płyty więc to już trochę pieniędzy i czasu.I jeszcze jedno był u mnie kolega i wszystko wytłumaczył co mam zrobić jednak i to nie pomogło.Dałem mu płytę a on tym samym sposobem co u mnie bez problemu wypalił mi Ghost Rectiona(lecz ja chcę CODA).Proszę pomóżcie nie wiem w czym tu tkwi problem :(.

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum