1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem nagrywanie.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Sir Dejv, Styczeń 31, 2011.

1. Sir Dejv

Sir Dejv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza.
    A wiec mialem juz jeden temat taki ale bledy czesto adlej wyskakuja te same w 50%. Co druga plyta dojdzie do 100%. ea mma wypalilem za 2 plyta. Probowalem dzisiaj black ops'a tez dopiero za druga nie wiem co sie dzieje.

layer break mam ustawiony plyty verbatim 8x nagrywarka pioneer 216d. Dodam tez ze w przypadku black opsa wyskoczyl mi komunikat ( Nierozpoznana plyta. ) Nie mozna odczytac plyty skontaktuj sie z xbox.com/support ( albo jakas inna stronka ). Nie bylo zeby przetrzec szmatka ani nic wiec dziwny jak dla mnie blad ;p.

Wczytywanie...

Poleć forum