1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem - nagrywarka LG - HL-DT-ST DVDRAM GH22NS50 ATA

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Listopad 25, 2012.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Na wstępie mówię, że nie chodzi mi o ihasa i nagrywaniu gier na X360!

Nagrałem dużo płyt około 50 filmów, spakowanych w rarze gier itd.

Próbując je odtworzyć na innych komputerach, laptopach mam cały czas komunikat "PUSTA PŁYTA". Jedynie na PC na którym nagrywałem te płyty niby otwiera zawartość, lecz prędkość kopiowania jest fatalna 1MB - 500 kb/s i po chwili, że nie może przekopiować danych..

Teraz tylko pytanie czy to na 101% nagrywarka się sypię? Jest jakaś możliwość to sprawdzić? Nagrywając dane niby wszystko przebiega bez kłopotu, lecz przy weryfikacji danych w programie (NERO 12) prędkości skaczą właśnie od paru kb/s do 2MB/s..

Więc program zmieniłem -> było nero 10 (robiło tak samo) -> jest nero 12 (dzieje się to samo).

Będę musiał znaleźć tego Ihasa i sprawdzić czy on poprawnie nagrywa płyty DVD.. Bo ja już samemu nie wiem ;/

EDIT:

Po nagraniu tych samych danych tym razem na nagrywarce IHAS (wygrzebałem ją z szafy) płyty są widoczne na innych PC bądź laptopach.. Oczywiście dane do nagrania były te same i ten sam program czyli NERO 12 *płyta ISO/UDF z jedną sesją. Prędkość przerzucania z płyty na dysk w okolicach 8MB/s. Bez spadków do 500 kb/s..
    Zostały też użyte te same płyty czyt. TDK DVD+R. (Obie nagrywarki wg parametrów odczytują jak i nagrywają te płyty).

Teraz pytanie czy pójść z tym na reklamacje do sklepu? Gwarancje na tę nagrywarkę jeszcze mam. Czy gdzieś coś w biosie było przełączone? Nie wiem którą nagrywarkę miałem pierwszą ale sądzę, że tą która mi tak pięknie nagrywa "puste płyty". Bo wina PC'ta to chyba nie jest jak na tej nagrywarce nagrywa bez problemu.

Wczytywanie...

Poleć forum