1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem, nagrywarka

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Paweł Krawczyk, Listopad 24, 2013.

1. Paweł Krawczyk

Paweł Krawczyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Mam nagrywarkę samsung'a, zwykła szara nagrywareczka , a ihasa nie mogę wstawić bo nowy pc zakaz otwierania i wgl... i mam pytanie. Czy będę mógł nagrać i zainstalować na Xie gry xgd3 nagrane tą nagrywarką?? Płytka będzie verbatim. Z góry dziękuję za odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bartolinho10

Bartolinho10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Może odpalić, a może nie odpalić. Na dysku nie zainstalujesz, bo zwykłe nagrywarki nie wypalają do końca płyty..
    Jeśli nie możesz otwierać kompa, to kup przejściówkę, albo taką stację sata, gdzie podepniesz sobie iHas'a przez USB.

4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1112
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dlaczego zakaz otwierania ? stracisz gwarancję ?? , a co jeśli chcesz sobie np. kartę grafiki zmienić na lepszą ?? - też nie możesz ??
    Dzwoń do sklepu gdzie kupiłeś i powiedz, że chcesz sobie napęd wymienić i koniec...
    To już są jaja, żeby był zakaz zdejmowania obudowy z kompa...a może chcesz sobie wyczyścić w środku z kurzu..to co wtedy ??
    Co do problemu to grę nagrasz i odpalisz, ale na XBL nie wiem czy bezpieczniet, bo płyta nie nagrana w 100%

5. Paweł Krawczyk

Paweł Krawczyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Logika sprzedawców z allegro jest bezcenna ale cóż zrobić ;p nie ukrywam spodobał mi się pomysł bartolinho, ile taka i jaka przykładowo (z allegro) mogła by być okej? (wszytko dlatego że xbox stary i muszę instalować gierkę żeby laser jeszcze sekundkę pociągnął ...)

6. Bartolinho10

Bartolinho10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
Wczytywanie...

Poleć forum