1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem NBA 2K11

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Dogg, Kwiecień 4, 2011.

1. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ostatnio gdy miałem NBA 2K11 w napędzie, przez przypadek wyłączyłem zasilanie Xboksa. Co się stało? Jak włączyłem 2K ponownie, wybrałem Quick Match i tutaj zaczyna się problem. Muzyka na początku meczu w tle się nie wyłącza, tylko jest przez cały mecz, i co najważniejsze nie mogę grać całą drużyną, tylko jak w trybie My Player - jednym zawodnikiem. Da sie to jakoś naprawić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. DKAS

DKAS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rzeszów
    Siema!
    Aby grać całą drużyną podczas meczu znajdz Controler Settings i tam masz prefered position wybierz none .

Mam nadzieję że pomogłem

Wczytywanie...

Poleć forum