1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem nba 2k12 iso za dużo waży

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dieselboy9999, Październik 9, 2011.

1. dieselboy9999

dieselboy9999 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Tak jak w temacie, mam iso nbs 2k12 i waży ono 8,53 gb, płyta ma 8,5gb można coś w takiej sytuacji zrobić? Podczas próby nagrania imgburn'em czy ultraiso wyświetla się komunikat, że jest za mało miejsca na płycie. Dziwi mnie to, że to iso tyle waży. Proszę o jakieś rady.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    się kurna obudził, no
    Może butem spróbuj upchać?

4. dzieciorób

dzieciorób Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    rzucę hasło: XGD3
    poszukaj na forum

5. dieselboy9999

dieselboy9999 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    dzieciorób, wielkie dzięki poszukałem, pokombinowałem i gra hula. W zamian "przydatne" + wielkie dziękuję ode mnie. Temat do zamknięcia.

1 osoba to lubi.
  6. xpress

xpress Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    hah:D

Wczytywanie...

Poleć forum