1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem need for speed the run

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mRb, Styczeń 4, 2012.

1. mRb

mRb Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    Witam. Właśnie wypaliłem w/w grę. Gra się uruchamia, gdy wyskakuje komunikat o wciskaniu przycisku start na początku wciska go następnie ładuję się tylko ten znaczek "n" na górze i nic więcej... Dziwne bo żadnego błędu mi nie wywala, tylko cały czas się ładuje, może mi ktoś powiedzieć co zrobiłam źle?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Zagaj

Zagaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Włocławek
    A zgrałeś na dysk twardy a jak nie posiadasz dysku to nagraj gre jeszcze raz

4. mRb

mRb Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    Niestety dysku nie mam, czyli coś się źle nagrało i teraz pomoże tylko ponowna próba nagrania?

5. Zagaj

Zagaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Włocławek
    Tak mi sie wydaje nieraz u mnie też się nagra niby bez błędu ale na dysk nie można zainstalować i odnowa trzeba nagrywac

Wczytywanie...

Poleć forum