1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem NFS Hot Pursuit

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez BadylO, Grudzień 17, 2011.

1. BadylO

BadylO Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siemka, mam duży problem z grą NFS HP na mojej przerobionej konsoli XBOX 360. Około rok temu zawiozłem xboxa na wgranie ixtreme, nagrałem na płytę NFS HP, nie pamiętam dokładnie ale coś trzeba było grzebać z zabezpieczeniem bodajże AP25, żeby działała. Kiedyś wgrałem nowego dasha i usunęło mi ixtrema, zawiozłem znów do tego samego kolesia i wgrał chyba nowszą wersję. Wszystkie inne gry działają tylko nie NFS, sprawdzałem czy nie jest uszkodzona płyta, zainstalowałem od nowa i bez problemów, ale gra nie chce się włączyć. Jak rozwiązać ten problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    przeskanować abgx'em i nagrać jeszcze raz.

4. BadylO

BadylO Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zapomniałem napisać o ważnej rzeczy, nie mam już obrazu .iso na dysku

5. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Wrzuć płytę do napędu ;)

6. mario1500

mario1500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Weź tą płytę co masz do kompa zrób z niej obraz iso na PC, przepuść przez abgx360 i wypal na nowo (tak jest ze wszystkimi grami z AP25, a jak wyjdzie LT+3.0 to na nowo będzie przepalanie)

Wczytywanie...

Poleć forum