1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem NFS

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lulek321, Grudzień 25, 2010.

1. lulek321

lulek321 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzień dobry. Mam następujący problem. Mam najnowszego dasha w xboxie 360. Byłem u pewnego speca aby zrobił mi przeróbkę na LT+ 1.1 a on zapewnia mnie że taką właśnie wgrał. Odpalam Fable 3 bez żadnego patcha i działa bez problemu. Nagrałem NFS i go spatchowałem abgx nie wykazał żadnych błędów i wszystko było na zielono i tutaj pojawił się problem mianowicie po odpaleniu pojawia się obrazek NFS, naciskam start po czym wyskakuje mi od razu, że nie rozpoznaje płyty. Nagrałem już kilka wersji NFS na kilku płytach i zawsze to samo. Gdzie leży problem? Może to NFS też mam nagrać bez żadnego patchowania? Mam to LT+ czy nie bo podejrzewam, że ten który mi wgrywał przeróbkę zwyczajnie wgrał co innego. Help

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    masz najnowszego abgx? powinna byc wersja 1.0.5

4. lulek321

lulek321 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. lulek321

lulek321 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dodam jeszcze, że grę mogę zainstalować na dysku. Mam to LT+ 1.1 czy raczej nie?

Wczytywanie...

Poleć forum