1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem. Nie czyta płyt.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez reyven, Wrzesień 2, 2010.

1. reyven

reyven Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Otóż mam problem z konsolą a mianowicie nie chce czytać żadnych płyt, kręci ale w interfejsie nie pokazuje nawet, że jakaś płyta znajduje się w napędzie.
    Aktualizowałem drugą konsolę pomyślnie (dashboard 9199 + avatary) na dysku właśnie tej co nie chce czytać płyt gdy dysk włożyłem z powrotem do tej konsoli wyskoczyło zapytanie o aktualizację, dwa razy odrzucałem a za trzecim zaakceptowałem i niby aktualizacja się zainstalowała lecz żadnych zmian nie było widać. Gdy próbowałem włączyć grę nie pokazywało jej w ogóle ani żadnej innej, próbowałem oryginały oraz kopie. Pomyślałem, że aktualizacja może coś nie tak poszła, więc próbowałem normalnie zainstalować aktualizację 9199 z mp3 (na drugiej konsoli wszystko poszło dobrze i działa) lecz nie wyświetla w ogóle zapytania o aktualizację.

I tu moje zapytanie, czy da się aktualizować w jakiś inny sposób ? szukałem i nie mogłem się doszukać.
    Czy to, że nie czyta płyt jest spowodowane tą aktualizacją czy może winą napędu ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    no raczej to wina napędu ,wymagana kalibracja lasera jest
    bo nie słyszałem żeby po tej aktualizacji jakies problemy były ...

4. BioPower

BioPower Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    CoD MW 2
    jak wyzej ..
    raczej wina napedu

Wczytywanie...

Poleć forum