1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Problem]Nie działa streamowanie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez LordMefju, Grudzień 30, 2014.

1. LordMefju

LordMefju Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie.
    Mam pytanie, czy wie ktoś może jak dobrze skonfigurować xboxa one żeby działało streamowanie ? Mam ustawiony profil zezwalający na streamowanie, w opcjach zaznaczyłem strumieniowanie itd.
    Po kliknięciu "Rozpocznij transmisję" pokazuję na konsoli że jestem Live ale na komputerze jest napisane że kanał jest offline. Wie ktoś jak sobie z tym poradzić ? Dodam też że mam wykupiony pakiet gold, konsola połączona przez sieć Wi-Fi. Co do internetu to powinien dawać radę streamować. Z góry dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hardkooro

Hardkooro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze
    Hej
    Zalogowałeś się na swoje konto Twitch? Spróbuj pobawić się tymi ustawieniami bo wyżej nie widzę o nich żadnej wzmianki :)

4. marekneo

marekneo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Może to nie odpowiednie miejsce ale najbardziej mi pasowało. Mam w sieci z xbo xone komputer na windows 8.1. Gdy wybieram na komputerze film multimedialny prawym klawiszem mam opcję odtwórz na xbox one. Gdy ją wybieram na xo włącza się odtwarzacz multimedialny a na komputerze pojawia się próba połączenia do której nie dochodzi. Zostaje czarny ekran. W czym problem? Irytujące jest to że gdy używam urządzenia na androidzie to wszystko działa bez problemu...

5. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    w tym ze aplikacja xbox video nie jest obsługiwana w Polsce

6. marekneo

marekneo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To dziwne bo na tablecie działa znakomicie. Oczywiście nie chodzi mi o streamowanie tv na tablet tylko filmów z tabletu na xo.

7. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Witam również mam problem ze strumieniowaniem filmu z Win10 na XO.
    Klilam prawym na film,rzutuj do i wybieram xo ale potem wyskakuje błąd ze xo nie odpowiada...
    PC i X0 mam na kablu więc w czym może tkwić problem Mozliwe ze przez to ze ze na PC nie jestem zalogowany na konto microsoft ?

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

8. Kielkozaur

Kielkozaur Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8

Mi już aktualnie działa na PC do XO ale nie zmienia to faktu, że musiałem się zalogować tylko nie pamiętam gdzie to robiłem, ale nie wiem czy nie zrobiłem tak, że najpierw odpaliłem samą aplikacje na XO, potem zalogowałem się na konto i w momencie synchronizacji konta mogłem potem rzutować. Lub było to w ten sposób, że na PC logowałem się do aplikacji.

Zaraz spróbuje to rozgryźć bo póki co nie mogę tego wywołać.

EDIT: Najprawdopodobniej właśnie przez to, że nie jesteś zalogowany. A jak nie to otwórz film/muzykę za pomocą tych samych programów jak na xo i potem spróbuj zalogować. Ja teraz pobrałem aktualizacje i mi się z deka wysypało i nie mogę na konosle wbic się. Jak coś to pw.

Ostatnia edycja: Listopad 11, 2015
    sweeterek lubi to.
  9. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Spróbuję jutro... Dam znać jak coś.
    Dzięki:)