1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem - nie mogę kliknąć w system link

Temat na forum 'LINK' rozpoczęty przez Samurajafs, Czerwiec 22, 2014.

1. Samurajafs

Samurajafs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam!
    Połączenie i porty są okej, wszystko jest w porządku - w końcu !
    Pojawił się inny problem.
    Otóż gdy klikam klawisz XBOX - GUIDE (ten środkowy), to system link jest szary , nie do kliknięcia, nie mogę w niego wejść, czy to w grze, czy to w FSD ;/

Co jest nie tak i jak mogę temu zaradzić ?
    Jakieś pomysły?

@EDIT
    Zanim ktoś odpisze upominając mnie, że jest opcja szukaj - wiem o niej ! ;P ale widocznie musiałem napisać ten temat by zorientować się dzięki tagom, że była już taka sytuacja.
    Będę próbował wgrać to samo przez XexMenu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    bo on się uaktywnia dopiero po wejściu do gry która obsługuje ten tryb, w gołym FSD jest i będzie na szaro.

4. Samurajafs

Samurajafs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    1. Problem załatwiłem wgrywając wersję 775
    2. Nie wgrywałem czystego FSD, a tą z poradnika (735) i to w niej mi nie wychwyciło System Linku
    3. Robiłem to w grze, Diablo 3

Co do Diablo 3 - zeby nie zakladac nowego tematu - klikam teraz w roomy, pokazuje mi ze w jednym lub dwoch pookojach jest po 4 lub 2 osoby, dołączam do jednego, jest zolty PAD przy pokoju (znaczy, wszedlem do pokoju), i "dópa" ;/ Odswiezam, a to i tak nie pokazuje mi zadnej gry w DIablo ;/

Jest to polska wersja gry, regiion free, probowalem na wszystkich mozliwych TU (v1,v2,v3). Moze ktos tez ma i sprobojemy razem?

Wczytywanie...

Poleć forum