1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Problem] Nie widac ubranek dla avatara

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kwachu11, Wrzesień 8, 2012.

1. kwachu11

kwachu11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rybnik
    Witam. Otóż mam taki problem.
    Nie widać w menu avatara wgranych ubranek dla avatara. Mam konsole z RGH i juz nie wiem co robić. Próbowałem dużo sposobów, ale bez skutków. Do wgrania ubranek korzystałem z tutorialu http://xboxforum.pl/homebrew-156/tut-wgrywanie-ubranek-dla-avatara-48559/.
    Dodam, ze nadałem juz mojemu profilowi XUID. Proszę o Pomoc :smile:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    "Jak zainstalować Avatary, sterowniki pod Kinecta ?
    1. Sprawdzasz jaką masz wersje dasha w NXE (Ustawienia -> Ustawienia Konsoli -> Informacje o systemie -> Najeżdżasz na Dane systemowe i po prawej stronie pisze Interfejs główny: 2.0.XXXXX.0 - XXXXX jest to wersja dashu np. 14699.
    2. Załóżmy, iż mamy wersje dasha 14699, więc pobieramy z internetu systemupdate 14699 usb.zip
    3. Wypakowujemy plik i zmieniamy nazwe folderu $Systemupdate na $$ystemupdate.
    4. Folder $$ystemupdate kopiujemy na root pendrive.
    5. Odłączamy konsole od prądu, wsadzamy pendrive, podłączamy i włączamy konsole i instalujemy aktualizacje.

UWAGA: Sprawdź DOKŁADNIE jaką masz wersje dasha ! systemupdate musi mieć tą samą wersje co Twój dash !!"

Jest to cytat z TEJ tej stronki , którą powinieneś był przeczytać.

1 osoba to lubi.
  4. kwachu11

kwachu11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rybnik
    trochę mi to nie wychodzi. Pobrałem ten system update usb.rar zmieniłem nazwe na $$ystemupdate wgrałem na pendrive i jak wkładam go do konsoli, wyłączam konsolę i włączam na nowo to nic się nie dzieje, włącza się normalne FSD. Nie wiem już co robić ;/

5. Xzychu

Xzychu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Najnowszy dash musi być (na 14699 u mnie nie chodziły) Spróbuj zmienić xuid ubranek programem avatar friday patcher, tutek z nim był na xbox360iso

1 osoba to lubi.
  6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Sprobuj z oryg nazwq i upenij sie se jie ma dwoch fodetow csyli folder, a wnim pliki aktualizacji

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

1 osoba to lubi.
  7. kwachu11

kwachu11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rybnik
    próbowałem pierwszego i drugiego, ale nic nie dało. Ubranek dalej nie widać. A może można jakoś wgrać tego systemupdate przez ftp? możliwe że gościu co robił mi RGH to wgrał, ale nie wiem jak to sprawdzić. Mam wersje dasha 14719. Niewiem czy można wgrać już tego nowszego bo pobodno wyszedł nowy ale nie weim jak i czy wogle moge to zrobić z RGH. prosze o dalsze pomysły :friendly_wink:

8. kwachu11

kwachu11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rybnik
    pomoże jeszcze ktoś ?

Wczytywanie...

Poleć forum