1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PROBLEM... Nie wiem czy kabel, monitor czy konsola... POMOCY

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez gumis, Lipiec 29, 2009.

1. gumis

gumis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam tak jak w temacie nie wiem czy kabel do monitora czy może monitor czy może konsola...

Załączyłem rano konsole i działała, aż jak wieczora załączam konsole tak jak zawsze odpalam gre i po kilka minut około 3-4 min. robią sie ciękie czarne paski na monitoże i widać wszystko można grać tylko te ciękie czarne są do puki nie wyłącze konsoli. Po 5-10 min. załączam konsole i znów niema żadnych problemów, próbowałem wszystkiego myślałem że to monitor ale jak załączam konsole to nie ma problemów jest oki dopiero póżniej(ale nie twierdzę że nie może to być monitor) , może kabel może konsola ale nie wiem...

Może ktoś tak ma, bądż miała i wie co to może być i jak naprawidż bądż wymienić ???

Dziękuje za pomoc...

2. Lotnik421 Xbox One

3. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Ja kiedyś tak miałem w moim starym monitorze CRT to był jakis błąd monitora oddałem na gwarę i naprawili.

4. gumis

gumis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie wiem ale ja mam z 2002r monitor jes z dupu. Nie był na gwarancji ani razu nie było problemów z monitorem jak miłem podlączoną konsole to jest pierwszy taki przypadek...

5. Andrewww1991

Andrewww1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chrzanów
    sprawdź na innym odbiorniku

6. gumis

gumis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Wiem sprawdze ale myślałem że ktoś mial taki problem i będzei wiedział co z tym zrobić...

7. Salzman

Salzman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam, dolacze sie bylem u kumpla na wakacjach gralismy w ixa :D i raz na jakis czas mrugna telewizor i teraz nie wiemy co jest bo wsadzilismy kabel lan do konsoli ale nie laczylismy sie z live i mrugal, co moze byc przyczyna ?

8. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Salzman, a grasz na jakim telewizorze? Starym CRT? Jeśli tak może być to problem TV z odświeżaniem obrazu w 60hz.Możliwe, że masz ustawione w konsoli 60hz to zmień to na 50zh.Powinno pomóc jednak nie które gry wymagają 60hz.Problem raczej nie dotyczy kabla lan co najwyżej kabla, którym przesyłasz obraz do TV.

9. przemasdurex

przemasdurex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sprawdz kabel component na innym tv. Wedlug mnieto wina tv luty sie po czasie nagrzewaja i stad taka reakcja.

10. Salzman

Salzman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    na nowym tv lcd samsung

Wczytywanie...

Poleć forum