1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem ninja fruit kinect

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Dafiorxd, Grudzień 11, 2011.

1. Dafiorxd

Dafiorxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Otóż ściągnąłem ninja fruit kinect no-jtag.Skonfigurowałem pena (FAT 32) pod xboxa i potem przez program USBXTAFGUI v44 utworzyłem w data partition folder content a w nim folder z 16 zerami.Folder z grą wrzuciłem do folderu z 16 zerami a folder z profilem bezpośrednio do folderu content.A problem jest w tym że kiedy wchodzę na xboxie na ten dołączony profil i wchodzę w bibliotekę gier to gra jest jako wersja próbna.Mam przeróbke Lt+ v 1.1 a wersję dasha 12625.Liczę na pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    zalogowałeś się na ten profil, jak tak i dalej pisze ,że próbna znaczy ,że nie poprawny profil jest do tej gry

4. Dafiorxd

Dafiorxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ten profil był dołączony do gry powinien działać.Może ktoś ma jeszcze jakieś sugestie?

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Dlaczego tworzysz temat o no-jtag w dziale kinect? Bo co, bo gra którą chcesz spiracić jest na kinecta? A co ma jedno do drugiego. Naucz się tworzyć tematy we właściwych działach, temat przenoszę. Wg mnie no-jtag już nie działają... albo profil który pobrałeś jest już nieważny.

6. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    a na live się zalogowałeś tym profilem? mając dash 12xxx to raczej nie ,dlatego ci nie działa bo byś miał już dash 14xxx bez połączenia z live to nie ruszy

Wczytywanie...

Poleć forum