1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem nowego posiadacza!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kjubol20, Listopad 22, 2013.

1. kjubol20

kjubol20 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Od jakiegoś czasu jestem w posiadaniu Xbox360. Na początku nie potrafiłem nagrać nawet zwykłej gry.
    Już trochę gier nagrałem, lecz chciałbym pograć w GRID 2 czy FIFA14.. lecz mają one zabezpieczenia, i trzeba nagrywać iHasem.
    I tu mam do was pytanie.

Kupiłem iHas 124-04 B

Co mam teraz zrobić? Jest to czysty ihas, nic nie były wgrywane itd.

Czytałem o wgrywaniu softu, flashu dysku..
    Od czego mam zacząć i co mam zrobić, aby mój ihas nagrywał gry takie jak FIFA?

Jakbyście mogli szczegółowo napisać co mam po kolei zrobić!
    Dziękuje!

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  4. kjubol20

kjubol20 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli muszę na początku flasznąć ihasa tak? Czyli wgrać Ixtreme Burner Max? Potem przygotowujemy pod płytke (uzywam Verbatima) i koniec?

5. Semimav

Semimav Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Uruchamiasz Burner Max klikasz "BurnerMax" jezeli bedzie ok to pojawi Ci sie komunikat "BurnerMax is enable" teraz (nie wylaczajac tego programiku) odpalasz imgburn i palisz:).

Wczytywanie...

Poleć forum