1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem od momentu wgrania nowego dasha

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez BuLi!, Listopad 19, 2008.

1. BuLi!

BuLi! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam,

odkąd wgrałem nowego dasha mam problem, gra sie zacina i slychac dziwny dzwiek taki pisk ;/
    na starym dashu nic takiego nigdy nie mialo miejsca ;/ co mam zrobic??? jest jakis sposob na downgrade?

sprawdzilem wszystko jeszcze raz okazalo sie ze problem wystepuje tylko wtedy gdy mam w napedzie gre Fight Night Round 3 wlozylem fife i juz normalnie pyka hmm dziwne bo na starym dashu gralem wiele godzin w FNR3 i nigdy nic takiego mi sie nie zdarzyło podejrzewam ze to pewnie jakies zabezpieczenia lub nie wiem./.... plytki oczywiscie kopie ;D jezeli istnialaby taka mozliwosc szybko bym wrocil do starego dasha nowy ssie pałe jak mało kto...

2. Lotnik421 Xbox One

3. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: problem od momentu wgrania nowego dasha

To nie wina Dasha tylko zbieg okoliczności że szykuje ci się ROOD.

Jak słyszysz podczas zawieszenia pisk lub serie trzasków to na 100% masz zimne luty i odklejoną stopkę pod GPU.

Niedługo problem będzie się pojawiał na innych grach a potem tylko ROOD.

Pozdrawiam.

4. BuLi!

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

jak to miałby byc rod to juz by był grałem w fife po tym zdarzeniu chyba z 3 godziny i nic heh

wloze fight night pogram 5 min i pisk gra sie zwiesza włączam z plyta FN w napedzie i dalej pisk wyciagam plytke wlaczam bez niej lub wkladam jakas inna i konsola smiga bez zadnej zwiechy wiec to ma byc ROD? totalny bezsens

wychodzi na to ze FN ma jakies specialne wymagania i wszystko sie przez niego przegrzewa! hahahhaa
    no bo innaczej nie moge tego pojąć

a i przy tym zacieciu automatycznie wiatraki zwalniaja no i plytka tez zwalnia przy rodzie to normalne zachowanie?

5. papux

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Tak jest to błąd systemowy. Wszystko się zawiesza, kontrola DVD oraz wiatraków również.

To że przy jednej grze się zawiesi a przy innej nie to nic nie znaczy gdyż nie wszystkie gry są zoptymalizowane pod 3 rdzenie. Niektóre gotują mały chip inne duży, ale z reguły pada na małym.

6. BuLi!

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

da sie temu w jakis sposób zapobiec?

7. papux

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Na forum jest wiele wskazówek.
    Użyj opcji szukaj

8. BuLi!

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

sa wskazówki co do poprawy chlodzenia itd ale przeciez to nic nie da jak mowiles to jest jakas inna usterka

Wczytywanie...

Poleć forum