1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem odczytu płyty (fifa 15)

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez qba123, Czerwiec 30, 2015.

1. qba123

qba123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam,
    mam dość dziwny problem. Po dłuższej przerwie chciałem sobie zagrać w fife 15 (konsola przerobiona lt 3.0). Konsola uruchamia się normalnie, loguje mnie do xbox live, wszystko ok. Włączam gre z płyty, nagle występuje wylogowanie z xbox live (to już mnie zastanawia...), ale po chwili loguje sie ponownie, wybieram pamięć, włączam mecz... i po minucie, może dwóch wyskakuje błąd odczytu płyty (wytrzyj płytę ściereczką...), daje ok i znowu następuje wylogowanie mnie z xbox live. Wcześniej gra działała bez problemu. Próbować nagrać fife jeszcze raz? Dodam, że ściągała się jakaś aktualizacja po uruchomieniu fify

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Fifa 15 ma CIV'a .. Paliłeś lite-on'em, lub czymś co nagrywa 1:1 ??

Wczytywanie...

Poleć forum