[PROBLEM]Odłączono od usługi xbox live.XBOX360

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie dzięki jeszcze se telewizor poczaskam ;d Kupiłem go specjalnie do xboxa .
Nie masz tv wyłączać tylko co 15 min ponowne logowanie;-)

Wystukane na klawikordzie przy użyciu TapaTalk'a
 

walak

Świeżak
Świeżak
Wiem że ponowne logowanie, ale to jest denerwujące i przez te 15 minut nic nie zdziałam .. Dziękuję wszystkim za pomoc, w poniedziałek będę dzwonił do mojego dostawcy internetu i porozmawiam z nim żeby ustawił mi ip zewnętrzne :>
 

walak

Świeżak
Świeżak
Dobra chłopaki mam czekać do 18 lub jutro rano na telefon i zawieść im router zeby go nastawili czy coś ;d I zobaczymy czy IP zewnetrzne pomoze:d
 

walak

Świeżak
Świeżak
Kurde zmieniłem sobie a tu co lipa robia cos .
 

kierownikbananowy

Świeżak
Świeżak
Nie wiem ale kolego czy tutaj nie ma problemu z usługodawcą twojego internetu ? Bo przecież to też ma jakieś znaczenie jeśli chodzi właśnie o jakieś łączenie się z internetem i jakieś logowanie..Próbowałeś już wszystkiego z resetowaniem połącznenia itp?


Jednak tylko u nas http://www.zakupy55.e-blogi.pl/ zapraszamy do nas!
 
Ostatnia edycja:

heven1814

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak tak już chyba kolega wyżej próbował wszystkiego i to zwykłe resetowanie niestety nic nie dało..Taki problem jest dość znany i po prostu jest to najczęściej wina twoje usługodawcy, który jakoś zawsze robi jakieś zakłócenia w działaniu czegoś..Nic z tego nie będzie. Mam takie pytanie czy jak jestem nowy na forum to tylko mogę pisać w tym dziale?



Interesują Cię hotele spa w karpaczu ? Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z bardzo atrakcyjną ofertą! Niskie ceny, wygoda i piękna okolica!
 
Ostatnia edycja:

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Największym problemem gracza jest NAT , z tym nie można grać spokojnie z kimś online.
 

Do góry Bottom