Problem,odpaleniem,kopi,zapasowych,gier,xbox360sli mIHAS124-19B

sparco822

Świeżak
Świeżak
Witam,przeszukałem forum tak z grubsza lecz nie mogę zbytnio znaleźć odpowiedzi na mój problem.Otóż jakiś czas temu zakupiłem xboxa 360 slim.Konsola jest przerobiona dostałem wraz z nią kilka kopi zapasowych gier które normalnie działają.Problem w tym że gość od którego kupiłem nie wie jaka jest wersja przeróbki.Ja też się na tym zbytnio nie znam ale ostatnio zakupiłem nagrywarkę ihas 124-19b no i chciałem nagrać sobie kilka gier.Ze względu na to iż nie wiedziałem jaka jest wersja przeróbki nagrałem dwie gry,jedną w lt 2.0 nfs rivals i jedną w lt 3.0 fifa 14.Gry nagrywałem według poradnika z tego forum.No i wszystko nagrywa się ok operacja zakańcza sukcesem tylko jeden jakiś tam błąd wcześniej wyskakuje po zaczęciu instalacji(Set L0 Data Zone Capacity Failed! - Reason: Invalid Field in Parameter List) no ale potem wszystko jest już ok i nagrywa się do końca.Po włożeniu płyt do konsoli i załadowaniu w tym miejscu gdzie pokazuję się uruchom grę widać normalnie obrazek z gry.Lecz po próbie odpalenia gry np nfs rivals lt 2.0 po chwili wyskakuje komunikat : Dysk nie jest obsługiwany. a po próbie odpalenia fify 14 lt 3.0 wyskakuje komunikat : Nie można odczytać dysku. 1.Wyczyść dysk miękką ściereczką. 2.Ponownie uruchom konsolę. Dodam jeszcze raz że w konsoli normalnie pokazuje się obrazek uruchom fifa 2014 więc nie wygląda na to aby płyty były źle nagrane a kilka innych kopi zapasowych gier na płytach które dostałem normalnie odpalają.Jeśli ktoś mógłby mi pomóc byłbym bardzo wdzięczny.Jestem ciemny w tych sprawach ponieważ konsolę użytkuję tylko czasami dla zabawy i rozrywki no i nie znam się na tego typu problemach a zauważyłem że jest tu sporo użytkowników którzy na prawdę dobrze się na tym znają.Z góry dziękuję tym którzy poświęcą czas na mojego posta i za ewentualną pomoc.Pozdrawiam wszystkich użytkowników:)
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
W takim razie masz LT 3.0.
Co do tego ihasa to masz wgrany burnermax?
 

sparco822

Świeżak
Świeżak
No raczej tak,kupiłem go używanego i na aukcji było napisane: W nagrywarce wgrany jest soft iXtreme Burner MAX umożliwiający nagrywanie gier na XBOX 360 na całej zawartości płyty 8,7GB, bez żadnych błędów. Dodam że nagrywam na verbatimach.

Widzę że chyba nikt mi nie pomoże...A może ktoś zna dokładne ustawienia imgburna dla płyt verbatim i jakis FW pod nagrywarkę dla tych płyt bo może to jest skutkiem.
 

Do góry Bottom