1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem online Xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Skrzynia, Czerwiec 28, 2015.

1. Skrzynia

Skrzynia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , mam problem z graniem online. Gdy po podłączeniu do Internetu , Youtube i Explorer działają bez zarzutu. Problem pojawia się gdy wchodzę do interfejsu World of tanks , pisze mi cały czas sprawdzanie serwera , a po jakimś czasie pokazuje się czerwony X i nic dalej się nie dzieje , nie można pobrać zawartości gry. Podobny problem jest , GTA online , dołącza mnie do gry , jednakże jestem sam na serwerze , gdy próbuję się dołączyć do sesji ekipy , wywala mnie do trybu fabularnego. Po drodze łącząc się z online , wyskakuje problem coś w stylu sprawdzenia połączenia z Xbox live itp , jednakże gra wchodzi na 'samotny' serwer. Z perspektywy głównego menu konsoli , normalnie mogę pobierać zawartości takie jak np. Gry z games with gold. Wszystko grało dopóki nie zrobiłem najnowszej aktualizacji. Mam nadzieję że wszystko dobrze wytlumaczylem , proszę o pomoc.

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. Skrzynia

Skrzynia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ktoś pomoże ?

4. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Jaki masz internet radiowy, stacjonarny, oraz jego prędkość
    Zobacz czy masz otwarty NAT jeżeli nie otwórz porty w modemie by było otwarty

5. Skrzynia

Skrzynia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Internet mam światłowodowy , prędkość 12 Mb/s

Wczytywanie...

Poleć forum