1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem online z COD 5

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez krisser00, Marzec 13, 2009.

1. krisser00

krisser00 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Silesia
    Witam serdecznie, mam problem w Cod 5 a mianowicie od jakiegoś czasu grałem online, miałem postać na 34 lvl i 2 dni temu wchodzę a okazuję się że moja postać znów jest zwykłym szeregowym(wszystko tak jak zaczynamy, 0 ulepszonych broni, czas grania w Cod5 wynosi 0.00) nie wiem jak to się stało mam oryg. grę nie przerobioną konsolę, po prostu włączyłem grę jak zwykle i widzę że postać jest znów szeregowcem. Czy wie Ktoś co mogło się stać lub gdzie mogę się zgłosić z problemem ? aha dodam że na przemian gram w COD4 i tam z postacią wszystko jest ok , z góry dziękuję z odp. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisser00

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Silesia
    chyba nikt nie wie <myśli>

4. Leyton

Leyton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mierzęcice
    Może zalogowałeś się na inny profil bądź wcale tego nie zrobiłeś ;p

5. Szczuri19

Szczuri19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Oświęcim
    Przed włączeniem online'a trzeba się zalogować bo musi być rozpoznanie czy konto ma subskrypcje Xbox Live Gold.

6. kaku

kaku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    zadzwon na infolinie i zapytaj sie :p

7. Macin113

Macin113 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Z tego co pamietam, to jakis miesiac temu było podobno jakieś czyszczenie kont, nie wiem czy wynikajace z błędu, lecz troche osob stracilo swoje levele... troche sie tym interesowalem, bo tez gram w COD WaW online, i nie chcialem stracic dobytku :)
    Podobno nie da sie juz tego odzyskac... Bylo o tym pisane gdzies na forum.

8. krisser00

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Silesia
    dzięki wszystkim za pomoc własnie tak mi się też coś obiło o uszy z tym czysczeniem kont :/ więc co począć trzeba zacząć od nowa choć w tą grę to przyjemność tym bardziej że 19 marca 1 map pack :) do Cod5 :) pozdro i dzięki za pomoc.

9. krisser00

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Silesia
    KURDE NIE WIEM CO ZROBIĆ TEN XBOX LIVE TO JAKIŚ SHIT :/
    zacząłem grać znowu od zera doszedłem do 14 lvl i mam ciągle zawias ponieważ nie mogę ustawić sobie PERK 1 (granaty itp , po prostu nie mogę tego zrobić mam nie opcje wyboru po prostu nie idzie wybrać) jakiś inny gracz pisał mi że musiał z gry pisał mi że musiał bym założyć od nowa konto, on też mówi że wszystko stracił, choć póki co to zdarzyło mi się tylko w COD5 no ale jak tak dalej będzie grrr nie wiem co zrobić :/

Wczytywanie...

Poleć forum