1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Problem] Pad, nie łączą baterie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Shiniox, Wrzesień 19, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Shiniox

Shiniox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Siema, mam ostatnio problem z padem, co jakiś czas się odłącza i muszę włączać jeszcze raz. Jest to chyba spowodowane tym że baterie z tylu nie łączą, jak docisne to od tyłu to wszystko działa pad, ale tak to co jakiś czas nie łączy.
    Można coś z tym zrobić czy zostaje mi sklejenie taśmą z tyłu tak aby się nie ruszało i było stabilne :D ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    może wymień/naładuj baterie :]
    a tak serio to podciągnij sprężynki wewnątrz koszyczka - tylko ostrożnie żeby ich nie wyrwać.
    pincetą albo małym śrubokrętem

1 osoba to lubi.
  4. Border

Border Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    albo kup nowy akumulatorek

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

5. Shiniox

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Lekko popodciągałem, może minimalnie lepiej jest ale przy gwałtowniejszym ruchu padem to dalej nie łączy, może jeszcze bardziej sprobowac ale sie troche boje, że to wyrwę.
    O co chodzi z tym nowym akumulatorem ? Ze nowe baterie ? Włożyłem nowe, pisze ze sa 3 kreski naladowane

6. kmes.serwis

kmes.serwis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pociągnij ten dzyndzelek mocniej. Najwyżej urwiesz ;)

7. kacperex

kacperex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Ja miałem tak samo, że baterie nie stykały. Obudowa baterii z jednej strony się rozkleiła, przy nacisku było czuć, że nie jest sztywna. Musiałem ją skleić. Od tego momentu wszystko trybi. Poszukaj luźnych złaczeń w tym plastiku.

8. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    jeśli baterie nie są oryginalnymi od MS to całe te kreski naładowania są nic nie warte bo baterie mogą być rozładowane i pokazywać 2 kreski.
    podciągnij jeszcze trochę, będziesz czuć kiedy naciąga się sprężynka i/lub będziesz musiał odpuścić.
    wyczyść spirytusem albo acetonem (zmywacz do paznokci wymiata) tę część z którą styka się koszyczek z bateriami z całym padem - albo tam szukaj przyczyny - może też spróbuj podciągnąć lekko blaszki tylko tam naprawdę uważaj - jeśli nic nie da to pada wysyłaj na gwarancję

1 osoba to lubi.
  9. Shiniox

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Dobra ale do tych baterii to jeśli trzymam to i dociskam to działa, albo jak położe w miejscu włączony to dziala nawet 2h. Więc na pewno nie wina baterii. A z tym spiritusem to nie rozumiem, mam obmyć to co sie styka z bateriami tak ?
    I jak podciągnąć blaszki? Które to wgl jest ?
    Jak od tyłu dociskam to dochodzi lekko tak kilka milimetrów a jak puszczam to wraca, nie wystarczy tego jakos skleic ?

10. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Na środku koszyczka masz taki prostokącik. Napchaj tam pazłotka i będzie git.

Pazłotka

1 osoba to lubi.
  11. Shiniox

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Kurde nie rozumiem o co wam chodzi. O ten taki prostokąt na którym są 4 takie metalowe rzeczy ? I jak mam napchać tam paznokcia ?
    Sorki za te pytania ale nie ogarniam .

12. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    Paznokcia . Chodziło mu o folię aluminiową (inaczej złotko, sreberko, amelinium, pazłotko). Sprawdź czy koszyczek nie jest nigdzie pęknięty

1 osoba to lubi.
  13. Shiniox

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    ., źle przeczytałem :D
    Ale i tak nie rozumiem, raczej nigdzie nie jest pękniętę, a jak jest to w takim miejscu gdzie nie wiem, że nawet może być pęknięte.
    Nie macie może jakiegoś ssa, lub filmiku gdzie by było wytłumaczone jak to naprawić czy coś.
    A to gdzie mam napchać to pazłotko to jest to miejsce takie małe jakiś 1cm x 5mm ( jakoś tak ) ??

14. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Tak w ten prostokącik malutki po środku.

1 osoba to lubi.
  15. Shiniox

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Dobra włożyłem tam troche sreberka i działa 10x lepiej. Już mogę gwałtownie ruszać padem i bardziej swobodnie. Na razie mi wystarczy. W razie jakichś problemów to napiszę. Dziękuję wszystkim za pomoc. Temat do zamkniecia :p

16. -=SETH=-

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zamykam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum