1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem Pad od XBOXA do PC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Paatrick1, Czerwiec 5, 2015.

1. Paatrick1

Paatrick1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Posiadam Pada od Xboxa 360 (bezprzewodowego), którym grywam w FIFe 15 na PC. Podłączam go przez dodatkowe urządzenie do połączenia bezprzewodowego( na pewno wiecie o jakie chodzi).

Ponieważ nie do końca jestem zadowolony z szybkości reakcji tego pada na moje naciśniecia, chciałem zapytać czy jest możliwość dokupienia kabla, aby podłączyć go przez usb. Wiem, że jest to pad bezprzewodowy, ale zauważyłem że jest możliwość podłączenia jakiegoś kabla:
    [media]http://i60.tinypic.com/14bq4ix.jpg[/media]

Czy taki kabel istnieje? I czy może on ewentualnie poprawić i zmniejszyć opóźnienie?
    Korzystałem z innej podróbki przez jakiś czas(po kablu) i opóźnienie było sporo mniejsze, dlatego też chciałbym, abym na tym padzie mógł osiągnąć małe opóźnienie.

Jeżeli kabel istnieje to proszę o link, abym wiedział jakiego i gdzie szukać.

Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  4. Paatrick1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  6. Paatrick1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki, ale znalazłem i załapałem to bez twojej pomocy, tutaj chodzi o coś innego i widocznie po moim 2 poście nie zrozumiałeś. Mianowicie Pada używam do grania na komputerze, a we wszystkich aukcjach jakie znalazłem jest mowa o ładowaniu przy konsoli i graniu. Nie ma żadnej wzmianki na temat ładowania i grania nim na komputerze... A chodzi mi o to, żeby on działał na komputerze, a nie się ładował.

7. mgit

mgit Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Chojnów
    A tak ciężko zrozumieć, że nie ma innego kabla. I nie służy on tylko do ładowania, ale i do grania w trakcie ładowania.
    A jak chcesz grać na PC po kablu to musisz zmienić pad na wersję przewodową

Ostatnia edycja: Czerwiec 5, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum