1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem PAD

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Brzuzka, Wrzesień 21, 2008.

1. Brzuzka

Brzuzka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wczoraj sie wyczerpały baterie to podłączyłem do ładowarki. (baterie z oryginalnego zestwu- energaizer). Rano je wyjmuje z ładowarki, wkładam do pada(włożyłem dobrze bo 10 razy sprawdzałem) i pad jak go włączam nie działa (świecą sie tylko 4 światełka i migają jak sie naciska). Jaka jest tego przyczyna??

2. Lotnik421 Xbox One

3. S_X

S_X Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: Problem PAD

Przecierz to nie sa akumlatorki to po co je ladujesz ???? chcesz zeby wylaly

4. simonnt

simonnt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

haha naładował baterie zwykłe ;D

5. Brzuzka

Brzuzka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

heh...tak myslałem. Włóżyłem inne i działa. Po co każą ładować baterie i daja tekie które nie sa do tego przeznaczone?
    Dzieki za pomoc, temat do zamknięcia

Wczytywanie...

Poleć forum