1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem (pilne)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez frostiej, Styczeń 18, 2016.

1. frostiej

frostiej Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Dzisiejszego dnia zakupiłem grę Red Dead Redemption na xbox 360. Po włączeniu gra normalnie się uruchomiła. Przestawiłem konsolę z jednego miejsca na drugie (nie, nie rzucałem nią) po czym zaczęła wydawać dziwne dźwięki. Gra się zawiesiła, pad również na wiele się nie zdał, po czym wyłączyłem ją i na nowo włączyłem.
    Teraz po włożeniu płyty z grą pokazują się napisy początkowe, logo Rockstar i to tyle. Dalej nie można zobaczyć nic oprócz czarnego ekranu.
    Proszę o pomoc :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kizo

Kizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
    jak przestawiałes gra była w środku a konsola włączona? jeżeli tak to płyta uszkodzona

4. frostiej

frostiej Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No tak właśnie zrobiłem. Wcześniej nie miałem takiego problemu tylko dzisiaj nie wiedzieć czemu. Da się odratować taką płytę ?

5. Kizo

Kizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
    osobiście nic takiego nie mialem wpisz w gogle jak uratować porysowaną płytę xbox bo ludzie cuda piszą ,ale są miejsca gdzie mozna ją zregenerować poszukaj

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na ogół takie regeneracje Ci nic nie dają, szkoda tylko Twojej kasy. NIGDY NIE PRZESTAWIA SIĘ KONSOLI GDY PŁYTA JEST W NAPĘDZIE. Nauczka na przyszłość ;)

7. MarioOL

MarioOL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    No właśnie za zwyczaj dają bo porysowana jest wierzchnia część płyty a taka maszynka tak jak by spolerowuje warstwę z płyty. Tak mi kiedyś jakaś płyty uratowano. Więc jak kolega ma możliwość gdzieś wyrzucenia płyty w taka maszynkę to polecam. Tylko to nie maszynki z media markt za 20 zł to musi być profesjonalne urządzenie ;) . W Uk to każdy szanujący się sklep z grami posiada. W Polsce to nie wiem.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

8. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Spróbować może. Przecież nie mówię, że nie, aczkolwiek z tego co wiem to przy takim uszkodzeniu płyty przez przesunięcie konsoli nic to nie dawało :) On nie ma płyty porysowanej tylko zapewne ring na płycie ;)

9. MarioOL

MarioOL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Jak ma tylko spód to raczej powinno pomóc, nie zaszkodzi spróbować ;) , ale jak ma uszkodzona od góry i przez to jest rysa to już nic nie pomoże.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    ma wykryty okrąg na płycie. maszyna tego nie naprawi. jedyny sposób zainstalować na hdd z dobrej płyty kolejno odpalac z tej uszkodzonej

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum